درباره شرکت آراد بهداشت

شرکت آراد  بهداشت تجارت پارسی در سال  1398 با هدف ارتقاء در صنعت تولید ماسک و تجهیزات مصرفی پزشکی در فضایی به مساحت 1000 متر مربع  تاسیس گردید .

از همان ابتدا مدرن ترین دستگاه تولید ماسک سه لایه پزشکی با بهره مندی از بهترین سیستم اولتراسونیک  خریداری و بکار گرفته  شد. پس از تحقیق و بنا به نیاز جامعه به سرعت تولید ماسک با فن آوری نانو الیاف در دستور کار شرکت قرار گرفت و پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت صمت و وزرات بهداشت از ابتدای سال 1399 تولید ماسک های سه لایه  نانو الیاف که خاصیت  فیلتراسیون 95 درصدی ذرات بزرگتر از یک نانومتر را دارند شروع شد . این محصول دارای تائیدیه از موسسات معتبر نانو مقیاس و پژوهشکده علوم و فنون هسته ای است.

همچنین با توجه به اهمیت کیفیت بسته بندی و درک نیاز بازار به این امر مهم ، تجهیز کارخانه به آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی بسته بندی  انجام و محصولات در رنگ بندی و بسته بندی های متنوع روانه بازار می گردد .

شرکت آراد بهداشت تجارت پارسی در ادامه روند رو به رشد خود و در ابتدای فاز دوم ، تولید و بسته بندی گان های بیمارستانی و انواع  پد آرایشی و بهداشتی  را به زودی شروع خواهد کرد .

این شرکت با پیروی دقیق از قوانین و استاندارد های جهانی و بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و پرسنل کار آزموده امیدوار است که راه حضور در بازارهای جهانی را هموارسازد .

ما محصولاتی با بهترین کیفیت و سزاوار نام ایرانی را به دنیا معرفی خواهیم کرد .